Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
