Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Twitter account
sk: Twitter účet
