Twitter Profile Widget (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Replies
ur: جوابات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
