Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Replies
am: ምላሾች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
