Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Replies
de: Antworten

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Configuration
de: Konfiguration

en: @time ago
de: vor @time

en: Changed
de: Geändert

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Headline
de: Überschrift

en: Publishing status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Twitter account
de: Twitter Konto

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.
