Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
