Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Language code
mn: Хэлний код
