Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Configuration
mr: संरूपण

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
