Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
