Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Language code
sl: Koda jezika
