Twitter Profile Widget (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Replies
te: స్పందనలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
