Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: @time ago
eu: duela @time

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
