Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Replies
gl: Respostas

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Configuration
gl: Configuración

en: @time ago
gl: fai @time

en: Changed
gl: Cambiado

en: Theming
gl: Tematización

en: Language code
gl: Código do idioma
