Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Replies
hr: Odgovora

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Configuration
hr: Postavke

en: @time ago
hr: prije @time

en: Language code
hr: Kôd jezika
