Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Replies
lv: Atbildes

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods
