Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Configuration
nl: Instellingen

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: Language code
nl: Taalcode

en: Installation
nl: Installatie

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Twitter Account
nl: Twitter-account

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
