Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Replies
ps: ځوابونه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Configuration
ps: سازول

en: @time ago
ps: @time مخکې
