Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Replies
pt: Respostas

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: Authored by
pt: Criado por

en: Configuration
pt: Configuração

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: Changed
pt: Alterado

en: Theming
pt: Temas

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Installation
pt: Instalação

en: Headline
pt: Título

en: Publishing status
pt: Estado da publicação

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
