Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Replies
ru: Ответы

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: @time ago
ru: @time назад

en: Changed
ru: Изменение

en: Theming
ru: Темизация

en: Language code
ru: Код языка

en: Installation
ru: Установка

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Twitter account
ru: Учётная запись Twitter

en: Retweets
ru: Ретвиты

en: Twitter Account
ru: Учётная запись Твиттера

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
