Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Replies
ta: பதில்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
