Twitter Profile Widget (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Replies
uk: Відповіді

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: @time ago
uk: @time тому

en: Changed
uk: Змінено

en: Theming
uk: Оформлення

en: Language code
uk: Код мови

en: Installation
uk: Встановлення

en: Headline
uk: Заголовок

en: Twitter
uk: Твітер

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Twitter account
uk: Обліковий запис Twitter

en: Search query
uk: Пошуковий запит

en: Retweets
uk: Ретвіти

en: Twitter Account
uk: Обліковий запис Твітер

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
