Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Replies
bs: Odgovori

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: @time ago
bs: prije @time
