Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان

en: Installation
fa: نصب

en: Headline
fa: عنوان
