Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Replies
gu: જવાબો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
