Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Replies
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Configuration
he: הגדרות

en: @time ago
he: לפני @time

en: Changed
he: השתנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Twitter
he: טוויטר

en: Publishing status
he: מפורסם
