Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Replies
id: Balasan-balasan

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Changed
id: Berubah

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Installation
id: Pemasangan

en: Publishing status
id: Status penerbitan
