Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: @time ago
pl: @time temu

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: Language code
pl: Kod języka

en: Installation
pl: Instalacja

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Twitter account
pl: Konto Twitter
