Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Replies
sq: Përgjigje

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
