Twitter Profile Widget (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Configuration
ug: لايىھە

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Language code
ug: تىل كودى
