Twitter Profile Widget (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Replies
az: Cavablar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
