Twitter Profile Widget (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
