Twitter Profile Widget (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas
