Twitter Profile Widget (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Replies
th: ตอบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
