Twitter Profile Widget (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Twitter
kk: Твиттер
