Twitter Profile Widget (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Replies
ml: മറുപടികൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
