Twitter Profile Widget (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Replies
sv: Svar

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: Headline
sv: Rubrik

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Twitter account
sv: Twitterkonto

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
