Twitter Profile Widget (8.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Configuration
ast: Configuración

en: @time ago
ast: hai @time
