Twitter Profile Widget (8.x-2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: List type
hi: सूची प्रकार

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Installation
hi: स्थापना

en: User account
hi: सदस्य खाता
