Twitter Profile Widget (8.x-2.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: @time ago
is: @time síðan

en: User account
is: Notandaaðgangur
