Twitter Profile Widget (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: Configuration
pt: Configurações

en: List type
pt: Tipo de lista

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Installation
pt: Instalação

en: Headline
pt: Título

en: User account
pt: Conta de usuário
