Twitter username (2.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Replies
ar: الردود

en: Link
ar: رابط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Fields
ar: الحقول

en: Media
ar: ميديا

en: General
ar: عام
