Twitter username (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Media
cs: Média

en: General
cs: Obecné

en: Link type
cs: Typ odkazu
