Twitter username (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Fields
eu: Eremuak

en: General
eu: Orokorra

en: Link type
eu: Esteka mota
