Twitter username (2.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Replies
fi: Vastaukset

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: Fields
fi: Kentät

en: General
fi: Yleiset asetukset
