Twitter username (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Replies
gu: જવાબો

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: General
gu: સામાન્ય
