Twitter username (2.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Replies
ja: 返信

en: Link
ja: リンク

en: Default
ja: デフォルト

en: Fields
ja: フィールド

en: Media
ja: メディア

en: General
ja: 全般

en: Link type
ja: リンクタイプ
