Twitter username (2.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Link
ka: ბმული

en: Fields
ka: ველები

en: Media
ka: მედია

en: General
ka: ზოგადი
