Twitter username (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Replies
kn: ಮಾರುತ್ತರಗಳು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: General
kn: ಜನರಲ್
