Twitter username (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: General
ku: گشتی
