Twitter username (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: General
lt: Bendras
